Sublimācijas sākuma komplekti

Esam sagatavojuši Sublimācijas biznesa starta komplektus tiem, kuri plāno iesaistīties krūžu sublimācijas drukāšanas biznesā un meklē iespēju iegādāties visus nepieciešamos materiālus uzsākšanai - vienuviet.

Kādēļ izvēlēties krūzīšu sublimācijas biznesu?

Pielāgošana un personalizēšana

Sublimācija ļauj drukāt augstas kvalitātes dažādus pilnkrāsu dizainus uz specializētām sublimācijas krūzēm. Šis individuālās personalizēšanas līmenis ir ļoti pievilcīgs klientiem, kuri vēlas unikālus un jēgpilnus produktus ar unikālu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pielāgots fotoattēls, personalizēts ziņojums vai dizains, kas pielāgots konkrētai interesei vai gadījumam, sublimētas krūzes piedāvā plašas iespējas, lai apmierinātu katra gaumi un vēlmes.

Plašs tirgus un pievilcība

Krūzes ir plaši izmantots un populārs produkts. Tās izmanto visi - neatkarīgi no vecuma vai ieņēmumiem. Tādēļ sublimācijas krūzes uzskatāmas par lielisku dāvanas izvēli dažādiem gadījumiem, piemēram, dzimšanas dienām, svētkiem, jubilejām vai korporatīvajiem pasākumiem. Sublimēto krūzīšu daudzpusība ļauj pārdevējiem atlasīt mērķauditoriju dažādos tirgos: privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem un organizācijām. Tas savukārt sniedz plašas peļņas iespējas.

Zemas ražošanas izmaksas un liela peļņa

Sublimācijas drukāšana ir salīdzinoši ekonomiska drukas metode, kad sākotnējā uzstādīšana un dizaina sagatavošana drukai ir iestatīta, tālākā ražošana norit bez ievērojamām papildu izmaksām par atsevišķiem dizainiem. Tas rada augstākas peļņas iespējas apdrukāto krūžu pārdevējiem, it īpaši, pārdodot krūzes vairumā, izmantojot tiešsaistes platformas vai jau sagatavotus dizainus.

Turklāt, sublimācijas krūzēm ar apdruku ir augstāka vērtība produkta pielāgotā dizaina dēļ, kas ļauj pārdevējiem noteikt augstākas cenas salīdzinājumā ar parastajām, neapdrukātajām krūzēm. Plašā tirgus pievilcība un salīdzinoši zemās ražošanas izmaksas padara sublimētu krūzīšu pārdošanu par pievilcīgu biznesa iespēju uzņēmējiem, kuri vēlas iekļūt personalizēto dāvanu tirgū.


Sava sublimācijas hobijbiznesa uzsākšana - nereāls sapnis?

Savs krūzīšu apdrukas - sublimācijas bizness, daudziem tas šķiet neaizsniedzams un sarežģīts mērķis, tādēļ izvēle tiek izdarīta par labu algotam darbam ar stabiliem ienākumiem. Tas ir nozīmīgi, just mieru plānojot savus ienākumus. Tieši tādēļ uzsākt hobij- biznesu ir daudz drošāk un vienkāršāk, jo nav jāatsakās no saviem pamatienākumiem un jāuzņemas pārlieku liels risks.

Motivācija

Dzīves dārdzība un lielie ikdienas tēriņi ir būtisks iemesls uzsākt savu hobij- biznesu, jo papildus sevis realizēšanai tas sniegs iespēju gūt papildus peļņu, kas ir būtisks faktors, lai saglabātu vai uzlabotu savu dzīves kvalitātes līmeni.

  • Gūt peļņu pārdodot sublimētas krūzes papildus pamatdarbam.
  • Piepildīt savas ambīcijas, nodarbojoties ar savu biznesu.
  • Ar laiku sasniegt pilnīgu neatkarību no algota darba un būt pašam sev par priekšnieku.
  • Darītu darbu, kurš ir radošs un sniedz piepildījuma sajūtu, ļaujot realizēt savas idejas.

Kas ir sublimācijas biznesa starta komplekts?

Lai atvieglotu krūzīšu drukas uzsākšanu citiem - esam izveidojuši sublimācijas drukas biznesa sākuma komplektu, kurā ietverts viss, kas nepieciešams drukas uzsākšanai. Komplekts būs palīgs tiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu un nezin kādus materiālus un ierīces izvēlēties vai kā tieši notiek sublimācijas process. Nepieciešamības gadījumā varam palīdzēt ar padomu.

Noderēs tiem , kuri vēlas ietaupīt

Sublimācijas drukas sākuma komplekts būs lielisks rīks arī tiem, kuriem regulāri nepieciešamas sublimētas krūzītes (piemēram kā prezentmateriāli) un finansiālu apsvērumu dēļ ir lētāk šīs krūzītes drukāt pašiem nevis pirkt jau apdrukātā veidā. 

Komplekts pats “atpelnīs sevi”

Starta komplektā iekļautās krūzītes apdrukātā veidā un pārdotas par tirgus cenu atmaksās paša sublimācijas drukas komplekta iegādes izcenojumu.  Iegūstot savā īpašumā sublimācijas drukas komplektu, peļņa, ko tas nesīs nav limitēta un atkarīga tikai no apņēmības un ticības savam produktam un savai spējai to pārdot.

Piemērs:

  • Komplekta cena - 1049 EUR
  • Izmaksas pērkot produktus atsevišķi - 1167 EUR
  • Pārdodot komplektā iekļautās krūzes par tirgus cenu nopelni aptuveni* 912 EUR

* Aptuvenā peļņa aprēķināta pārdodot apdrukātas metāla krūzes par vidējo tirgus cenu 13 EUR/gab. un keramiskās krūzes par 10 EUR/gab..