KĀDĒĻ SUBLIMĀCIJA UZ KRŪZĒM IR LIELISKS BIZNESS 

 • Personalizācija un dāvanas
  Sublimācija ļauj radīt personalizētas krūzes ar unikāliem dizainiem, fotogrāfijām vai vēstījumiem. Tas padara tās par lielisku dāvanas izvēli dažādos gadījumos, sākot ar dzimšanas dienām līdz uzņēmumu korporatīvajiem pasākumiem. Personalizētas krūzes bieži ir pieprasītas dāvanu veikalos un tiek augstu vērtētas kā emocionāla un nozīmīga dāvana.
 • Zīmola reklāma un korporatīvā identitāte
  Uzņēmumi un uzņēmēji var izmantot sublimāciju, lai izveidotu uzņēmuma logo vai zīmola identitāti uz krūzēm. Šīs personalizētās krūzes ne vien kalpos kā dāvanas darbiniekiem vai klientiem, bet arī palīdzēs veidot un nostiprināt uzņēmuma atpazīstamību, jo cilvēki ikdienā lietojot krūzi, regulāri saskarsies ar zīmolu.
 • Nelielas sākuma ieguldījuma izmaksas
  Sublimācijas procesam nav nepieciešams liels sākotnējais ieguldījums. Aprīkojums, piemēram, sublimācijas printeris un preses, ir pieejams par salīdzinoši zemām cenām, tādēļ šis bizness ir pieejams arī mazajiem uzņēmumiem vai sākuma uzņēmējiem. Turklāt, ražošanas procesa elastība ļauj viegli pielāgoties klientu individuālajām vēlmēm un pasūtījumu apjomam.

SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

28. mar. 2024   

MUMS IR JAUNI TERMO PRODUKTI!

11. okt. 2023  

Šie stilīgie produkti kalpos kā lielisks aksesuārs un uzturēs jūsu dzērienu ideālā temperatūrā! Termo krūzes un pudeles ir uzticami pavadoņi atrodoties ceļā vai dodoties pārgājienā brīvā dabā. Termo produkti labi saglabā dzērienu aukstu vai karstu atkarībā no sezonas un vēlamā atspirdzinājuma veida. Apmeklējiet mūsu tiešsaistes veikalu, lai iepazītos ar visiem jaunumiem un papildinātu savu produktu klāstu par izdevīgākajām cenām.


SAVA HOBIJ-BIZNESA UZSĀKŠANA

28. apr. 2023  

Vai savs neliels hobij-bizness ir nereāls sapnis?

Savs, personīgais bizness, daudziem tas šķiet neaizsniedzams un pārlieku sarežģīts mērķis, tādēļ izvēle tiek izdarīta par labu stabilitātei un drošībai algota darba formā ar paredzamiem ienākumiem. Tas ir neapstrīdami un arī nozīmīgi just stabilitāti un mieru plānojot savus ienākumus.
Tieši tādēļ uzsākt hobij- biznesu ir daudz drošāk un vienkāršāk, jo nav jāatsakās no saviem pamatienākumiem.

Kādēļ to darīt?

Dzīves dārdzība un lielie ikdienas tēriņi ir būtisks iemesls uzsākt savu hobij- biznesu, jo papildus sevis realizēšanai tas sniegs iespēju gūt papildus peļņu, kas ir būtisks faktors, lai saglabātu vai uzlabotu savu dzīves kvalitātes līmeni.

 • Gūt peļņu papildus pamatdarbam.
 • Piepildīt savas ambīcijas.
 • Ar laiku sasniegt pilnīgu neatkarību un būt pašam sev par priekšnieku.
 • Darītu darbu, kurš ir radošs un sniedz piepildījuma sajūtu.

Europe Mugs – kā mēs sākām

Sākt ar mazumiņu un būt pacietīgam, tas ir Europe Mugs stāsts. Ticība un skaidrs mērķis ir būtiska sava uzņēmuma dibināšanas un attīstības komponente, jo tikai šādi iespējams doties uz priekšu, neapstājoties.

Europe Mugs uzņēmuma dibināšanas sākumā nācās pārvarēt neskaitāmas neskaidrības, tomēr viens bija skaidrs – sublimācija ir tas, kas mums patiesi interesē. Viss, kas apgūt saviem spēkiem un ar frāzi “darām un skatāmies” bija patiesi aizraujošs tomēr arī laiku un enerģiju prasošs piedzīvojums.

Laikam ejot esam attīstījušies un no individuālu krūzīšu sublimācijas esam izauguši līdz neapdrukātu sublimācijas krūzīšu vairumtirdzniecībai visā Eiropā. Esam piemērs tam, ka
“tici, dari – dod tam laiku un tas augs”.

Kā uzsākt savu drukas biznesu un kas ir starta komplekts?

Balstoties Europe Mugs pieredzē un, lai atvieglotu krūzīšu sublimācijas drukas biznesa uzsākšanu citiem - esam izveidojuši sublimācijas drukas biznesa sākuma komplektu, kurā ietverts viss, kas nepieciešams drukas uzsākšanai.
Tas būs liels palīgs un atvieglojums, tiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu un nezina kādus materiālus un ierīces izvēlēties vai kā tieši notiek sublimācijas process. Esam atvērti, gan ieteikumiem, gan konsultācijai.  

Noderēs arī tiem , kas vēlas ietaupīt

Sublimācijas drukas sākuma komplekts būs lielisks starta rīks arī tiem, kuriem regulāri nepieciešamas sublimētas krūzītes un finansiālu apsvērumu dēļ ir lētāk šīs krūzītes drukāt pašiem nevis pirkt jau apdrukātā veidā.

Komplekts pats “atpelnīs sevi”

Būtisks faktors sublimācijas drukas komplekta iegādē ir tas, ka komplektā iekļautās krūzītes apdrukātā veidā un pārdotas par tirgus cenu būtībā atmaksās paša sublimācijas drukas komplekta iegādes izcenojumu. Ir tāds teiciens
"iedod cilvēkam zivi un tas būs paēdis vienu dienu, iemāci makšķerēt - un būs paēdis visu mūžu."
Lai arī mūsu stāsts nav par zivīm, tomēr tā būtība nemainās, iegūstot savā īpašumā sublimācijas komplektu, peļņa ko tas atnesīs nav limitēta un atkarīga tikai no apņēmības un ticības savam produktam un savai spējai to pārdot.

Sublimācijas komplekti

ĒRTĀKAM SĀKUMAM!

27. mar. 2023  
TOP3 iemesli, lai sāktu savu biznesu:
 1. Sekosi savai kaislībai.
 2. Iegūsi papildus peļņu vai finansiālu neatkarību.
 3. Kontrolēsi savu dzīvesveidu un darba grafiku.

Sublimācijas drukas bizness

NOLIKTAVAS PAPILDINĀŠANA

15. jūn. 2022  
 • Piedāvājam sublimācijas preses, keramikas un metāla krūzes dažādās krāsās.
 • Ātra piegāde, jo preces ir mūsu noliktavā un pieejamas jau tagad!

Sublimācijas krūžu piegāde