Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

 • Pēc pasūtījuma noformēšanas uz e-pastu saņemsiet rēķinu.
 • Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc tam, kad nauda tiks ieskaitīta Europe mugs bankas kontā.
 • Maksājumu var veikt jebkurā bankā.
 • Veicot maksājumu, jānorāda pasūtījuma numurs.
 • Pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā līdz naudas saņemšanai.


Tiešsaistes maksājums ar EveryPay

 • Noformējot pasūtījumu apmaksu iespējams ērti veikt tiešsaistē. 
 • Apmaksas veids: 

Mastercard

Visa
Swedbank


Piegādes veidi

 • Pašizvešana no Europemugs pasūtījuma saņemšanas punkta
 • Piegāde uz Omniva, DPD vai Venipak pakomātiem
 • Piegāde ar kurjerdienestu
 • Starptautiska piegāde

 

 


1. Pašizvešana no Europemugs pasūtījuma saņemšanas punkta

Saņemiet preces bez maksas Europemugs pasūtījumu saņemšanas vietā. Kad pirkums tiks piegādāts līdz Europemugs pasūtījumu saņemšanas vietai, jūs saņemsiet paziņojumu uz mobilo tālruni, kas norādīts, veicot pasūtījumu. Pasūtījumu var saņemt 7 dienu laikā, personīgi ierodoties pirkuma norādītajā saņemšanas vietā. Saņemot preci pasūtījumu izsniegšanas vietā, jānorāda pasūtījuma numurs un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Ja Jūsu pasūtījumu saņems cita persona, veicot pasūtījumu, komentāros norādiet viņu (vārdu un uzvārdu), kā saņēmēju. Ja pircējs ir juridiska persona, līdzi ņemiet pilnvaru.

2. Piegāde uz Omniva, DPD vai Venipak pakomātiem

Tiklīdz jūsu sūtījums tiks nogādāts uz  pakomātu, saņemsiet paziņojumu uz pasūtīšanas laikā norādīto mobilo tālruni. Sūtījumu varat izņemt 7 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Termināla ekrānā noklikšķiniet uz pogas "Saņemt paku" un ievadiet kodu, kuru saņēmāt savā mobilajā tālrunī vai e-pastā.

3. Piegāde ar kurjerdienestu

Piegāde visā Latvijā ar kurjerdienestu, izvēlieties šo piegādes veidu, ja vēlaties, lai kurjers piegādā jūsu pasūtījumu uz mājām. Preces tiks piegādātas 1-2 darba dienu laikā no brīža, kad saņēmāt paziņojumu par pasūtījuma nodošanu kurjeram. Kurjeri piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Iepriekš saņemsiet tālruņa atgādinājumu, ka jūsu prece ir ceļā. 

4. Starptautiskā piegāde

Piegādi uz Lietuvu vai Igauniju veic kurjerdienests Omniva, DPD vai Venipak. Pieejama piegāde pakomātos un uz norādīto adresi ar kurjeru. Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm, kurjera piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču izmēriem un tiek aprēķinātas pasūtīšanas laikā.
 • Ja Jums ir kādi jautājumi, iesakām sazināties pa tālruni: +371 25544328, vai pa e-pastu:[email protected]. Mēs garantējam individuālu pieeju katram klientam.Preču atgriešana un apmaiņa

14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas, jūs varat izmantot tiesības atteikties vai apmainīt interneta veikalā iegādātās preces. Ja, kādu iemeslu dēļ jūs nevarat atgriezt mums preci, saskaņā ar iepriekš minētajiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Šajā gadījumā jebkura preču atgriešana vai maiņa notiek pēc mūsu ieskatiem. Kad jūsu nosūtītā prece nonāks mūsu noliktavā, mēs jums nosūtīsim apmaiņas preci vai noformēsim atmaksu pilnā apmērā par atgriezto preci, izmantojot jūsu sākotnējo maksājuma veidu. Atmaksas laiks ir atkarīgs no apmaksas un atgriešanas veida, un tas nepārsniedz 14 (četrpadsmit) darba dienas no brīža, kad atgrieztās preces nonāk mūsu noliktavā.

Preču atgriešanas vai apmaiņas noformēšana:

Paziņojiet mums pa tālruni: +371 25544328, vai pa e-pastu: [email protected] par lēmumu atteikties no preces. Pēc pieprasījuma apstrādes mēs sazināsimies ar jums, lai vienotos par preču atgriešanas vai apmaiņas noteikumiem. Mēs visus pieprasījumus cenšamies apstrādāt 1-3 darba dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas.

Atteikuma tiesību izmantošanas rezultāts

 1. Lūdzu, ņemiet vērā, ka preču saņemšanas brīdī E.T.R TRADE SIA ir tiesības fiksēt iespējamos vizuālos preces bojājumus un komplektācijas atbilstību. Ja E.T.R TRADE SIA saņemšanas brīdī konstatē neapmierinošu preču izskatu un / vai komplektāciju, jūs tiksiet informēts un saņemsiet kostatācijas akta un / vai paziņojuma kopiju.
 2. Visiem kurjera sūtījumiem un sūtījumiem, kas piegādāti caur sūtījumu termināļiem, ir jābūt iepakotiem preces ražotāja iepakojumā vai tādā iepakojumā, kurš pasargā preci no bojājumiem transportēšanas laikā.
 3. Neiepakotu sūtījumu gadījumā sūtītājs ir atbildīgs par iespējamo preces bojājumu transportēšanas laikā (piemēram, skrambas un traipi).
 4. Ja Sūtītājs ievēro preces iepakošanas prasības, tad Transportētājs ir atbildīgs par iespējamiem zaudējumiem, kas varētu rasties un ir radušies transportēšanas un sūtījumu apstrādes laikā.
 5. Ja atteiksieties no šī līguma, mēs jums atmaksāsim līdzekļus, kas no jums saņemti par preci (-ēm), izņemot piegādes izmaksas, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no brīža, kad mūs informējāt par savu atteikšanos no šī līguma.
 6. Atmaksa tiek veikta, izmantojot to pašu maksājuma veidu, kuru izmantojāt, lai veiktu darījumu, ja vien jūs skaidri nepiekrītat izmaksāt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar atmaksu netiks iekasēta nekāda maksa.
 7. Mēs varam aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiks izpildīta agrāk.
 8. Jums būs jāsedz preču atgriešanas tiešās izmaksas (maksimālā izmaksa, ja preces nevar nosūtīt atpakaļ pa pastu, var būt aptuveni 30 EUR).
 9. Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazinājumu tikai tad, ja preces tika izmantotas nevis lai novērtētu preces izskatu, īpašības vai darbības pārbaudi, bet citiem mērķiem. Iepazīšanās nolūkos nepieciešams preci izmantot, cik vien iespējams to var izdarīt veikalā.

Tiesības atteikties 14 dienu laikā. Attiecas tikai uz precēm, kas iegādātas interneta veikalā.

Visa E.T.R TRADE SIA sniegtā personīgā informācija tiks izmantota tikai, lai veiktu atteikuma tiesību procedūru un jūsu kā pircēja identifikācijas izpildei, saskaņā ar Noteikumiem par personas datu aizsardzību Nr. 2016/679 un E.T.R TRADE SIA privātuma politiku.


Rekvizīti

Nosaukums
E.T.R TRADE SIA
Juridiskā adrese
Aleksandra Čaka iela 104, Rīga, Latvija LV-1011
Reģistrācijas Nr.
40203479556
PVN maksātāja numurs
LV40203479556
Konta Nr.
LV64HABA0551054522177
Bankas kods
HABALV22
Banka
Swedbank AS

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.